GP4P - parkovací systém Variant

Parkovací systém Variant

PARKOVACÍ SYSTÉMY » PARKOVACÍ SYSTÉM VARIANT

Popis parkovacího systému Variant

Parkovací systém GPP Variant Parkovací systém Variant je variabilním systémem pro výběr parkovného. V roce 2013 prošel parkovací systém významnou inovací, starší model GP3P byl nahrazen novou variantou GP4P. Zásadní diference mezi typy systémů GP3P a GP4P spočívá v použité komunikační technologii. Starší typ systému GP3P využíval pro komunikaci sériový komunikační standard RS-422, inovovaná verze GP4P již využívá síťovou komunikaci prostřednictvím TCP/IP.

Díky modularitě parkovacího systému lze realizovat široké spektrum variabilních projektů přesně dle zákaznických požadavků a potřeb. Parkovací systém Variant nabízí řešení pro každou velikost parkoviště – od malých parkovacích ploch až po velká parkoviště s intenzivním provozem, která obsluhují mnoho tisíc aut denně (komerční parkoviště, letiště, obchodní centra). Parkovací systém poskytuje díky svým vlastnostem vysoký uživatelský komfort jak pro provozovatele, tak pro zákazníky. Provoz parkoviště může být zajištěn několika různými typy parkovacích karet.

Parkovací karty:
 - krátkodobá parkovací karta - karta pro jednorázový vjezd a výjezd, kdy doba parkování není časově omezena
 - kongresová parkovací karta - karta pro opakovaný vjezd a výjezd, kdy je doba parkování omezena dobou platnosti karty
 - dlouhodobá parkovací karta - karta pro opakovaný vjezd a výjezd, kdy je doba parkování omezena dobou platnosti karty a karta je vydána na jméno
 - parkovací šek - předplacená karta pro jednorázový nebo opakovaný vjezd a výjezd, která je platná do vyčerpání kreditu

Základní komponenty parkovacího systému Variant

GP4B - automatická závora
GP4M - automatická pokladna
GP4T - vjezdový a výjezdový parkovací stojan
GPD - datový server
SW moduly - softwarové moduly

Dokumentace ke stažení


Cz |En |PL
Green-Facebook