Základní informace o společnosti GREEN Center

O společnosti GREEN Center

O nás

Logo GREEN Center Ryze česká společnost GREEN Center je specializovaným výrobcem, dodavatelem a prodejcem parkovacích systémů a přístupových systémů. Kvalita a spolehlivost našich produktů jsou prověřeny více než 20letou praxí.

Naším cílem je dodávat kvalitní produkty světové úrovně a komplexní služby v oblasti parkovacích systémů tak, abychom dokázali všem našim zákazníkům poskytnout optimální řešení jejich parkovacích problémů a flexibilně reagovat na veškerá klientská přání, požadavky a potřeby. Nehledě na velikost zákazníka se vždy snažíme o budování dlouhodobých a oboustranně výhodných partnerských vztahů.

Firma byla založena již v roce 1992, ale její tradice sahá až do roku 1988, kdy zakladatelé společnosti začali získávat zkušenosti se servisní činností parkovacího systému zahraničního výrobce. Vzhledem k potřebě prodeje kvalitního, komfortního a cenově dostupného parkovacího systému byl zahájen v roce 1995 vývoj vlastního parkovacího systému GPP BC – Compact. Jednotlivé komponenty jiných dodavatelů (např. silniční závory) byly postupně nahrazovány, a tak v roce 1999 mohla společnost GREEN Center uvést na trh kompletní produkt vlastního vývoje a výroby. Od roku 2001 je výroba produktů soustředěna do nově zbudované montážní dílny ve Dvoře Králové. Od roku 2009 jsme naši činnost rozšířili také o instalaci turniketů a docházkových systémů.

I nadále se věnujeme intenzivnímu a kontinuálnímu vývoji našich výrobků a rozšiřování sortimentu o nové produkty. Např. v roce 2013 jsme dokončili vývoj nové generace našeho nejoblíbenějšího parkovacího systému Variant. Nejnovějším přírůstkem do našeho produktového portfolia je turniket s pokladnou GP4AT z roku 2015.

Od svého vzniku prodělala společnost GREEN Center významnou evoluci. Prvotní, čistě obchodní činnost byla postupně doplněna o další služby – kromě prodeje zařízení realizujeme zajištění elektrické a stavební připravenosti, zhotovení projektu, dodání, montáž, instalaci zařízení, modernizační, poradenskou činnost, záruční i pozáruční servis. Díky tomu jsme schopni poskytovat komplexní řešení v oblasti parkování a přístupu do objektů.

V současnosti společnost GREEN Center zaměstnává více než 50 stálých zaměstnanců a externích spolupracovníků. Vlastníme také svou vývojovou základnu, což nám umožňuje věnovat se vývoji nových produktů jak v oblasti tvorby SW, tak i mikropočítačového HW. V pobočce ve Dvoře Králové následně probíhá výroba jednotlivých komponent našich systémů. Vlastní vývoj i výroba nám umožňují dohlížet na celý produkční proces a mít ho pod absolutní kontrolou. Díky tomu se naše výrobky vyznačují kvalitním provedením, vysokou spolehlivostí, dlouhou životností a unikátním vzhledem, což je základní předpoklad spokojenosti našich klientů a partnerů. Společnost GREEN Center je držitelem certifikátu řízení jakosti dle ISO 9001:2001. Monitorování, kontrola a audit jsou zajišťovány certifikační autoritou TÜV SÜD Czech. Certifikáty jsou dostupné ze sekce Dokumentace.

Působíme v celé České republice, v současnosti patří společnost GREEN Center s více než 55% zastoupením na tuzemském trhu k nejvýznamnějším českým dodavatelům parkovacích systémů. Kromě celostátní působnosti se naší společnosti podařilo se začátkem nového tisíciletí ve větší míře penetrovat i zahraniční trhy. Ve více než 30 zemích celého světa byly realizovány již stovky instalací parkovacích a přístupových systémů. Výrobky společnosti GREEN Center byly instalovány např. na Slovensku, v Polsku, Slovinsku, Německu, Velké Británii, Nizozemsku, Španělsku, Portugalsku, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku, Bosně a Hercegovině, Spojených Arabských Emirátech, Mexiku, Kostarice a dalších zemích. U našich zahraničních obchodních partnerů vždy klademe důraz na odbornou způsobilost partnera, kvalitní technické zázemí, solidnost, spolehlivost a aktivní přístup v obchodní politice.


Hlavní oblasti činnosti

Inteligentní parkovací systémy a automatické závory
 • ucelený systém závorových parkovacích systémů pro výběr poplatků za parkování na veřejných parkovištích, v parkovacích domech, velkokapacitních garážích, průmyslových areálech či soukromých objektech v různých cenových hladinách
 • parkovací systémy pro podniková parkoviště s kontrolou přístupu do objektu
 • platební terminály, automatické pokladny, parkomaty a parkovací automaty
 • systémy pro detekci a monitoring vozidel, systémy automatického rozpoznávání SPZ a registračních značek

Vstupní, přístupové a docházkové systémy
 • snímače bezdotykových karet vlastní výroby, včetně síťové instalace
 • přístupové turnikety, turniketové systémy vstupu, platební turnikety

Vstupenkové pokladní systémy
 • vstupenkové pokladní systémy pro sportovní areály (s jednou a více pokladnami), pro kulturní centra atd.

Vývoj řídících aplikací mikropočítačové techniky
 • vývoj HW a SW řídících mikropočítačových aplikací
 • inteligentní řízení dopravy a provozu pohybu vozidel v úzkých průjezdech
 • řídící jednotky pro zakladačové parkování v garážových domech
 • zakázkové optimalizace a řízení zakladačových systémů pro parkovací domy

Vývoj zákaznických mikropočítačových aplikací
 • práce na vývoji HW technologií a SW aplikací podle atypických požadavků zákazníka

Dodávky dveřních a vratových systémů
 • průmyslová vrata a lineárně posuvné automatické dveře
 • pohony vrat a bran

Zakázkové systémy automatizace odbavovacích vážních systémů

Zakázkové systémy automatizace sortimentů, instalace počítačových sítí včetně dodávek počítačů

Kamerové systémy, dorozumívací systémy, videotelefony


Cz |En |PL
Green-Facebook