Personální politika a aktuální nabídka pozic

Personální politika a volná pracovní místa

Personální politika společnosti

Rozvoj a úspěch každé společnosti je závislý na mnoha faktorech. Jedním z klíčových faktorů jsou bezesporu zaměstnanci. Trvalo mnoho let, než se naší společnosti podařilo stabilizovat kvalitní tým pracovně schopných, odborně způsobilých, vysoce kvalifikovaných a současně loajálních pracovníků jdoucích za jasným cílem. Hledáme odpovědné pracovníky s vysokou mírou samostatného myšlení a s aktivním přístupem k plnění pracovních úkolů, kteří vhodně doplní náš pracovní tým.

Na druhou stranu se snažíme být zodpovědným zaměstnavatelem, který pro své pracovníky vytváří jasnou perspektivu zajímavého ohodnocení za kvalitně odvedenou práci. Zaměstnanci mají možnost čerpat z bohatého systému bonusů a motivačních programů. Pravidelně pořádáme pro naše pracovníky společenské firemní akce. Podporujeme osobnostní růst zaměstnanců; ti mohou dále rozvíjet své dovednosti, schopnosti a znalosti v některém z nabízených vzdělávacích programů. S ohledem na schopnosti každého pracovníka je zajištěn kariérní postup v rámci společnosti. K zaměstnancům se chováme s úctou, jelikož si uvědomujeme, že spokojení a motivovaní pracovníci jsou základem úspěchu každého podniku.

Výsledkem personální politiky společnosti je velice nízká fluktuace našich zaměstnanců, což vytváří ty nejlepší předpoklady pro poskytování rychlých a kvalitních služeb našim zákazníkům. Máte-li zájem rozšířit náš 50členný zaměstnanecký kolektiv, prohlédněte si aktuálně volná pracovní místa, která jsou prezentována níže. Pokud se domníváte, že se hodíte na některou z pracovních pozic, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím formuláře na konci stránky. Na setkání s vámi se budeme těšit.

Vzdělávací programy:
 • jazykové kurzy
 • komunikace se zákazníkem
 • průběžné zvyšování odborné kvalifikace
 • jiné vzdělávací kurzy dle potřeb nebo přání našich zaměstnanců

Volné pracovní místo - Kreslič elektroprojektů

V současné chvíli nám chybí šikovný kreslič elektroprojektů, který by se chtěl v naší společnosti realizovat v rámci brigády. více ..

Volné pracovní místo - Obchodní referent

V současné chvíli nám chybí šikovný obchodní referent, který by se chtěl v naší společnosti realizovat v rámci zkráceného úvazku více ..

Volné pracovní místo - Programátor

Firma GREEN Center s.r.o. hledá zaměstnance na pozici programátora pro vývoj desktopové aplikace na PC. více ..

Volné pracovní místo - Vývojář FW nebo FW&HW

Společnost GREEN Center s.r.o. shání schopného pracovníka na pozici vývojáře FW nebo FW&HW (dle domluvy možný i částečný úvazek, případně externí spolupráce). více ..

Kontaktní formulář   (z kategorie: KARIÉRA)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Cz |En |PL
Green-Facebook