uPASS - čtečky na velkou vzdálenost

Čtečky s dlouhým dosahem uPASS

Popis produktové řady uPASS

Produktová řada uPASS představuje finančně výhodné řešení pro pohodlný vjezd do parkovacích prostorů, resp. výjezd z parkovacích prostorů. Základem jsou snímače, které pracují na principu ultra krátkých vln s kmitočtovým rozsahem 868 – 928 MHz. uPASS využívá nebateriová RFID média různých formátů, včetně praktických identifikačních štítků určených ke vlepení na čelní sklo automobilu. Snímače jsou v souladu se standardem EPC Gen II včetně nejnovější, druhé verze.

uPASS Reach

Čtečka s dlouhým dosahem uPASS Reach Bezkontaktní čtečka s dlouhým dosahem uPASS Reach představuje ekonomické řešení pro vjezd na parkoviště, resp. výjezd z parkoviště. Čtečka umožňuje identifikaci vozidel až na vzdálenost 5 metrů s využitím nejnovější technologie UHF. Nebateriová, pasivní technologie UHF zaručuje cenovou výhodnost při zachování vysoké spolehlivosti řešení.

Čtečka je určena pro parkovací aplikace v obytných i komerčních objektech. uPASS Reach se využívá při vjezdu vozidel do obytných zón, rezidenčních čtvrtí, garáží bytových domů či na zaměstnanecká parkoviště. Čtečka umožňuje ovládat různé druhy přístupových prvků, včetně bran, vrat nebo závor. Průjezd s použitím čtečky dlouhého dosahu je velmi komfortní, jelikož identifikace oprávněných vozidel probíhá zcela automaticky, bez nutnosti přikládat parkovací médium k příslušné čtečce.

Klíčové vlastnosti a funkce:
 - Cenově přijatelné a spolehlivé řešení pro bezobslužné řízení vjezdu do parkovacích prostorů
 - Elegantní konstrukční provedení v kompaktní velikosti
 - Čtení pasivních identifikačních médií v pásmu UHF
 - Kompatibilita se standardem EPC Gen2
 - Čtení až na vzdálenost 5 m
 - Snadná konfigurace čtečky
 - Akustická a vizuální (LED) signalizace čtení
 - Vnější ochranný kryt odolný proti povětrnostním vlivům a působení tekutin
 - Rychlá a jednoduchá instalace díky standardizovanému komunikačnímu rozhraní

uPASS Target

Čtečka s dlouhým dosahem uPASS Target uPASS Target je spolehlivé řešení pro identifikaci osob a vozidel na velké vzdálenosti. Tato špičková čtečka je založena na pasivní UHF RFID technologii, která umožňuje identifikaci až na vzdálenost 10 metrů. Připojení, instalace a konfigurace čtečky je velmi jednoduchá. Široké spektrum komunikačních rozhraní umožňuje bezproblémovou integraci čtečky do různých systémů (parkovacích, přístupových, bezpečnostních, logistických).

Mezi typické oblasti, kde lze uPASS Target úspěšně aplikovat, se řadí vysokorychlostní doprava, průmyslové provozy, nádraží, depa, automatizovaná doprava, interní systémy přepravy a zásobování. Čtečka je ideální např. pro automatický a bezobslužný vjezd do vyhrazených prostorů, monitorování dopravního toku v průmyslových zónách nebo přesné sledování provozu v logistických skladech.

Klíčové vlastnosti a funkce:
 - Průmyslové provedení čtečky
 - Cirkulární polarizovaná anténa nezávislá na orientaci identifikačního štítku
 - Čtení pasivních UHF štítků v souladu s normami EPC Gen2
 - Čtecí dosah až 10 metrů
 - Technologie Plug & Play pro bezproblémovou integraci a jednoduchou instalaci v několika jednoduchých krocích
 - Snadno nastavitelný čtecí rozsah

Podporovaná identifikační média

Čtečky z produktové řady uPASS využívají nebateriová identifikační média založená na technologii RFID. Identifikační média mohou být dodávána v několika formátech dle vašich potřeb či požadavků dané instalace:
 - Štítky určené ke vlepení na vnitřní stranu čelních skel automobilů, s velmi rychlou a jednoduchou aplikací
 - Průhledné štítky určené k nalepení na vnější plášť vozidel, typicky na jeden z předních světlometů
 - Plastové karty vybavené UHF RFID čipem pro identifikaci řidičů
 - Karty s duální technologií umožňující snadnou integraci se systémem pro řízení vstupu do vnitřních prostorů budovy
 - Držáky duálních karet pro kombinovanou identifikaci vozidel i řidičů

Cz |En |PL
Green-Facebook