TRANSIT - čtečky na velkou vzdálenost

Čtečky s dlouhým dosahem TRANSIT

Popis produktové řady TRANSIT

Platforma TRANSIT pracuje na rádiové frekvenci 2,45 GHz. Základem jsou mikrovlnné snímače, které slouží k přesné identifikaci vozidla a řidiče. Jako identifikační média jsou využívány tzv. semi-aktivní akumulátorové transpondéry.

TRANSIT Ultimate

Čtečka s dlouhým dosahem TRANSIT Ultimate TRANSIT Ultimate je špičková čtečka s dlouhým dosahem pro detekci vozidel či komfortní bezobslužný průjezd řidičů automobilů. Čtečka je založena na semi-aktivní RFID technologii (2,45 GHz), která umožňuje automatickou identifikaci vozidel a řidičů až na vzdálenost 10 metrů při rychlosti až 200 km/h. Využití dvou RFID komunikačních kanálů zajišťuje pokročilou obousměrnou komunikaci a bezpečnou autentizaci identifikačních médií.

Čtečka disponuje možností přesného stanovení detekční oblasti, což zaručuje její bezproblémový provoz. Celá řada podporovaných komunikačních rozhraní umožňuje flexibilní integraci čtečky do různých systémů. Robustní provedení, použití vysoce kvalitních materiálů a moderních technologií předurčuje použití čtečky v aplikacích s náročnými provozními podmínkami, extrémní intenzitou provozu či požadavky na vysokou úroveň zabezpečení.

Klíčové vlastnosti a funkce:
 - Robustní průmyslový design
 - Špičkové provedení vestavěné antény
 - Semi-aktivní RFID technologie založená na dvou frekvencích
 - Čtecí dosah až 10 metrů
 - Identifikace vozidel jedoucích rychlostí až 200 km/h
 - Autentizace médií na principu pokročilého šifrovacího standardu AES
 - Řada integrovaných komunikačních rozhraní, včetně USB
 - Tři konfigurovatelné barevné LED indikátory
 - Integrovaná deska pro snadnou regulaci čtecího rozsahu
 - Ochranný spínač pro detekci změn provedených osobami s nedostatečným oprávněním
 - Jednoduchá instalace

Cz |En |PL
Green-Facebook