NEDAP - čtečky pro identifikaci vozidel a řidičů na velkou vzdálenost

Čtečky pro identifikaci na vysoké vzdálenosti NEDAP

Nabízené čtečky s dlouhým dosahem

Identifikační systémy s dlouhým dosahem Nedap Stali jsme se certifikovaným dodavatelem technologií automatické identifikace na velké vzdálenosti od společnosti Nedap pro Českou republiku. Společnost Nedap je v této oblasti naprostou jedničkou na trhu. Nabízíme vám jak vlastní snímače, tak i příslušná média pro identifikaci vozidel anebo řidičů.

Patentovaná řešení společnosti Nedap zajišťují spolehlivou identifikaci vozidel a řidičů i v náročném provozním prostředí. Snímače umožňují zlepšení plynulosti dopravního toku, zrychlení průjezdu a komfortnější, zcela bezobslužné použití.

Údaje o všech realizovaných průjezdech vozidel jsou zaznamenávány a evidovány. Provozovatelé mohou tato data využít pro zpětnou kontrolu událostí, sledování, kontrolování a řízení využití silničních komunikací a parkovacích prostorů.

Snímače s dlouhým dosahem nacházejí své uplatnění v řadě různých oblastí: na příjezdových komunikacích k parkovacím plochám, na letištích, v přístavech, ve vyhrazených prostorech průmyslových zón, logistických areálech, ve městech a na dalších místech.

Snímače jsou obvykle dodávány jako plně integrovaná součást systémů společnosti GREEN Center. Je však možné je dodat také jako samostatný produkt, který lze snadno připojit ke stávajícímu přístupovému systému, parkovacímu systému nebo systému řízení dopravy.

Pro automatickou identifikaci vozidel a řidičů nabízíme tyto platformy:
 - uPASS
 - TRANSIT

Cz |En |PL
Green-Facebook