Novinky a aktuality

Aktuality a novinky

Navázání oficiálního obchodního partnerství se společností Nedap

Logo Nedap 1. 5. 2017 – Stali jsme se oficiálním obchodním partnerem společnosti Nedap a certifikovaným dodavatelem technologií automatické identifikace vozidel a řidičů na velkou vzdálenost pro Českou republiku.

Nizozemská společnost Nedap zaujímá přední postavení na trhu s identifikačními systémy s dlouhým dosahem, technologiemi pro bezdrátovou detekci vozidel a městskými systémy pro kontrolu přístupu.

Inovativní a patentované technologie společnosti Nedap poskytují unikátní řešení pro optimalizaci, monitorování a řízení dopravního toku. Každý den využívají snímače a transpondéry miliony vozidel a řidičů na mnoha různých místech po celém světě. Technologie identifikačních systémů zajišťují bezpečný, rychlý a plynulý silniční provoz na parkovištích, letištích, v přístavech, průmyslových areálech, zabezpečených budovách, městech a na dalších místech.

Produkty společnosti Nedap jsou charakteristické vysokou kvalitou, efektivitou a bezpečností, jež vyplývají z více než 30leté zkušenosti s technologií RFID.

V naší nabídce naleznete jak různé snímače s dlouhým dosahem, tak i široké spektrum identifikačních médií. Oficiální partnerství se společností Nedap přináší přidanou hodnotu především zákazníkům, jelikož nám umožní poskytovat ještě lepší služby a nabídnout vám výrobky na příznivé ceny.

nahoru

Cz |En |PL
Green-Facebook